Taisyklės

1.Bendrosios nuostastos

1.1. Šios sąlygos ir taisyklės yra teisinis dokumentas, kuris nustato pirkėjo ir pardavėjo pareigas, teises bei atsakomybę vykdant pirkimo-pardavimo sandorius internetinėje parduotuvėje www.visospleveles.lt

1.2.  Kad su šiomis sąlygomis pirkėjas susipažino ir su jomis sutinka, laikoma, kai prekių užsakymo metu  pirkėjas paspaudžia užsakymo patvirtinimo mygtuką "Patvirtinu užsakymą".

2.Kas pardavėjas?

2.1  Internetinės parduotuvės veikla vykdoma individualios veiklos pažymą, kuri įregistruota Valstybinėje mokesčių inspekcijoje. Pažymos registracijos Nr. 2343723

 3. Kokios yra pardavėjo  teisės, pareigos bei atsakomybė?

3.1. Pardavėjas įsipareigoja Lietuvoje per 1-4  darbo dienas (po apmokėjimo ) pirkėjui pristatyti jo užsakytą prekę . Už Lietuvos ribų per 7 darbo dienas. Už prekių pristatymo vėlavimą dėl pašto ar kurjerio kaltės, pardavėjas neatsako.  Jeigu dėl objektyvių priežaščių prekės pristatymas viršija nurodytą terminą, pardavėjas privalo apie tai informuoti pirkėją ir jam nesutikus su ilgesniu pristatymo terminu, užsakymą atšaukti.

 3.2. Pardavėjas turi teisę atšaukti užsakymą, jeigu pirkėjas pasirenka atsiskaitymą bankiniu pavedimu ir mokėjimo neatlieka per 48 val. nuo užsakymo patvirtinimo.

 3.3. Pardavėjas įsipareigoja neatsklesiti pirkėjo duomenų trečiosioms šalims. Pirkėjo duomenys naudojami tik tiek, kiek tai reikalinga pilnam užsakymo įvykdymui.

 4. Kokios yra pirkėjo teisės, pareigos bei atsakomybė?

4.1. Pirkėjas įsipareigoja pateikti teisingą informaciją, kuri reikalinga užsakymui iš internetinės parduotuvės www.visospleveles.lt atlikti.

 4.2. Pirkėjas įsipareigoja atsiskaityti už prekes per 48 val., jeigu pasirenka mokėjimą pavedimu. Neatsiskaičius per 48 val. užsakymas atšaukiamas.